از (برای مقایسه) تبریز انتظامی دستگیری

از (برای مقایسه): تبریز انتظامی دستگیری سلب آرامش دستگیری سارق نیروی انتظامی خبر حوادث

گت بلاگز عمومی چگونه جهت مدت طولانی تری لباسهایمان را نگه داریم

امروزه تمام افراد جهت خرید یک دست لباس پول و وقت بسیاری را صرف می کنند تا بتوانند لباس

چگونه جهت مدت طولانی تری لباسهایمان را نگه داریم

امروزه تمام افراد جهت خرید یک دست لباس پول و وقت بسیاری را صرف می کنند تا بتوانند لباس مورد علاقه ی خود را پیدا کنند. مسلما وقتی که شما تا این اندازه به نوع پوشش خود اهمیت می دهید، باید زمانی را هم جهت نگهداری صحیح از لباسهایتان تخصیص داده شده است دهید. ما در این مطلب قصد داریم به شما راهکارهایی ارائه دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید عمر لباس های خود را طولانی تر کنید.

ما با (ملانی چارلتون) موسس وبسایت کلازت در مورد معیارهای حفظ لباس صحبت کردیم تا بتوانیم کاری کنیم که لباس ها مثل روز اولشان سالم باقی بمانند. اگر شما خوش شانس باشید می توانید آنها را جهت یک عمر بپوشید. این که ظاهر لباس ها را نو نگه داریم و به آنها عمر طولانی تری ببخشیم، کاملاً ممکن هست. ولی این منوط به مچاله نکردن لباس ها روی کف زمین هست. در این مطلب ۷ راهکار را معرفی می کنیم که شما می توانید انجام بدهید تا مجموعه ی لباس های با ارزش خود را به شکل بسیار باشکوهی که لیاقتش را دارند، حفظ کنید.
مشکل: کش آمدن و تاب برداشتن لباس
سلاح مخفی شما: چوب رختی
چگونه : ملانی روی این توصیه که باید لباس های خود را با چوب رختی آویزان کنید، بسیار تاکید دارد، البته با چندینه استثنا: به جز لباس هایی که دارای تزئینات خاصی هستند (به خاطر اینکه آنها وسایلی هستند که شما قصد ندارید آویزان کنید. مثل: لباس های تزئین دار، چرم، بعضی سویشرت ها که از شکل خود می افتند و سنگین هستند یا پارچه های ترمه) به جز اینها من دوست دارم تمام لباس هایم را آویزان کنم. آیا که تصور می کنم آویزان کردن لباس ها واکنش‌ها بهتری با آنهاست.
مشکل: کشیده شدن نخ ها روی لباس
سلاح مخفی شما: استفاده از چوب رختی های یکشکل
چگونه: ملانی می گوید که مرسوم ترین اشتباهی که او در کمد لباس مردم مشاهده می کند این است که آنها انواع چوب رختی را دارند ولی نمی دانند باید از کدامشان استفاده کنند. آویزان کردن لباس ها با چوب رختی کافی نیست نحوه ی این کار هم مهم هست. هنگامی که به جای استفاده از چوب رختی هایی که نصفش پلاستیک، آهن و چوب است از چوب رختی ای با یک رنگ و یک استایل استفاده می کنید این نشان می دهد که لباس های شما در شرایط بهتری هستند. این یک راهکار تصویری است که جهت شما جواب خواهد داد. شما باید این کار را همان اول انجام بدهید و توصیه ی دیگر این است که چوب رختی هایی از جنس چوب به هیچ وجه فضا را جهت شما  ذخیره نمی کنند. متاسفانه هنگامی که مردم از سیستم های راحت استفاده نکنند در نهایت این عنوان به ضرر لباس ها تمام می شود و من فکر می کنم این یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی  است که مردم مرتکب می شوند.
مشکل: رنگ پریدگی
سلاح مخفی شما: شستن با مواد شوینده ی مخصوص آب سرد
چگونه: هیچ چیزی به اندازه رنگ پریدگی باعث کهنه به نظر رسیدن ظاهر لباس شما نخواهد شد. آکمی اوکا مدیر قسمت مواد صنایع شیمیایی فورمولتیکس می گوید: محو شدن رنگ ها می تواند بر اثر ذرات غیر محلول در آب بوجود آید که در طول شستن روی لباس ته نشین می شوند و لباس ها را از سطح بیرونی رنگ پریده نشان می دهد. ترکیباتی وجود دارند که می توانند جلوی ته نشین شدن این ذرات روی لباس ها را بگیرند و باعث شوند لباس ها تمیز و روشن به نظر برسند. یک راه دیگر جهت جلوگیری از این مناسبت شستن لباس ها در آب سرد همراه با مواد شوینده ی مخصوص آب سرد است.
مشکل: ترکیب رنگ ها
سلاح مخفی شما: کاغذ بدون اسید
چگونه : اینکه لباس های خود را چگونه تا می کنید جهت محافظت از لباس های شما مهم هست. ملانی می افزاید : جایی که به نگهداری از لباس های محبوبم برمی گردد اغلب دور آنها را با یک کاغذ بدون اسید می پوشانم. این کاغذ باعث می شود تا از ترکیب رنگ لباس ها با یکدیگر جلوگیری شود.
مشکل: سوراخ هایی که به وسیله حشرات ایجاد می شوند
سلاح مخفی شما: روغن اسطوخودوس
چگونه : هنگامی که لباس های خود را انبار می کنید مهم است که محفظه ی نگهداری آنها نسبت به ورود هر نوع حشره ای عایق باشد. هیچ چیزی به اندازه یک بید بزرگ روی سویشرت سوراخ ایجاد نمی کند. ملانی پیشنهاد می دهد از اسطوخودوس در کمد و کشوی لباس استفاده کنید. من یکی از طرفداران استفاده از اسطوخودوس به جای سدر هستم. اسطوخودوس حشرات را از خود دور می کند و یک ضد عفونی کننده طبیعی هست. قدرت بیشتری نسبت به سدر دارد. شما مقداری اسطوخودوس را درون کمد خود بریزید و خواهید دید که دیگر هیچ حشره ای نزدیک کمد لباس های شما نخواهد شد.
مشکل: کیف های خالی
سلاح مخفی شما: پرکننده کیف
چگونه : ما تصور می کنیم که کیف اگر خالی باشد تا با یک سری خرت و پرت کوچک پر شده است باشد بهتر هست. ولی این تصو غلط هست، ملانی روی اهمیت این عنوان تاکید می کند که باید از مواد پر کننده کیف استفاده شود تا شکل کیف شما حفظ شود. همچنین می توانید از کاغذهای بدون اسید جهت پر کردن داخل کیف استفاده کنید.
مشکل: از شکل افتادن کفش ها
سلاح مخفی شما: قالب کفش
چگونه: کفش ها عموماً نادیده گرفته می شوند آیا که اغلب جهت محافظت از آنها از واکس استفاده می شود ولی مسئله از یک جا نشستن کفش ها درون جاکفشی ناشی می شود. ملانی می گوید : مهم است که از قالب های کفش جهت قشنگ نگه داشتن کفش ها استفاده شود و البته تمیز نگه داشتن هم باید در دستور کار باشد. جهت پوتین های بلند استفاده از قالب کفش امری مهم هست. نه تنها کمک می کند پوتین ها راست بمانند بلکه شکل قسمت ماهیچه ی پوتین را نیز حفظ می کند.
نگهداری از یک کفش چرمی بستگی به استفاده از برس و مقداری واکس پوتین خوب دارد. شما این کار را باید حداقل فصلی یک بار انجام بدهید ولی برس می تواند جهت چرم جیر نیز استفاده شود. فقط برس را تمیز نگه دارید تا ظاهر خارجی کفش های شما نیز تمیز بماند.

منبع: فردا

واژه های کلیدی: ضد عفونی کننده | اسطوخودوس | استفاده | نگهداری | چگونه | پوتین | حل مسئله کشیده شدن نخ‌ها روی لباس | طولانی کردن عمر لباس ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz