از (برای مقایسه) تبریز انتظامی دستگیری

از (برای مقایسه): تبریز انتظامی دستگیری سلب آرامش دستگیری سارق نیروی انتظامی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیام و جپارف امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آیند ، وظیفه نامشخص خارجی‌های استقلال

به گفته‌ی مسئولان استقلال، قرار است تیام و جپارف امروز وراد پایتخت کشور عزیزمان ایران شوند تا وظیفه نهایی آبی‌های پایتخت جهت لیگ هجدهم مشخص شود. 

تیام و جپارف امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آیند ، وظیفه نامشخص خارجی‌های استقلال

وظیفه نامشخص خارجی های استقلال/ تیام و جپارف امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آیند

عبارات مهم : ایران

به گفته ی مسئولان استقلال، قرار است تیام و جپارف امروز وراد پایتخت کشور عزیزمان ایران شوند تا وظیفه نهایی آبی های پایتخت جهت لیگ هجدهم مشخص شود.

به گزارش ایسنا، در حالی استقلال روز جمعه نخستین بازی خود در لیگ برتر را تجربه می کند که هنوز وظیفه دو بازیکن خارجی این تیم معلوم نیست و استقلالی ها نیز اوضاع جالبی جهت روبرویی با پیکان ندارند.

مامه تیام مهاجم سنگالی استقلال که قرار بود دیروز (سه شنبه) به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید، هنوز به کشور عزیزمان ایران نیامده و باتوجه به دور بودن از شرایط تمرین بعید به نظر می رسد وینفرد شفر در دیدار برابر شاگردان جلالی به برترین گلزن فصل قبلش بازی دهد. البته به گفته مسئولان کلوب استقلال، قرار است این مهاجم ظهر امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید و کارش را با آبی ها دنبال کند. تیام در اردوی ترکیه آبی ها، طی صحبت با امیرحسین فتحی به این توافق رسیده بود که با دریافت قسمتی از قرارداد و همچنین پرداخت مالیاتش، قرارداد خود با استقلال را تمدید کند.

تیام و جپارف امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آیند ، وظیفه نامشخص خارجی‌های استقلال

سرور جپارف هافبک ازبکستانی دیگر مهره تاثیرگذار استقلال نیز قرار است امروز به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید و تکلیفش با آبی های پایتخت را مشخص کند. جپارف که شنیده می شود صحبت هایی را هم با مسئولان تراکتورسازی داشته، به دنبال باقی ماندن در جمع شاگردان شفر است ولی پیشنهاد قرارداد سه ساله این هافبک باعث عقب نشینی مدیران استقلال شده است هست. این بازی ساز ازبک قرار است امروز آخرین مذاکرات خود را با امیرحسین فتحی داشته باشد و در صورت توافق، به تمرینات این تیم اضافه شود.

این در حالی است که قرار بود این دو بازیکن بعد از اردوی آماده سازی آبی ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایند. مدیر برنامه های این دو بازیکن، همراه آن ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آیند تا وظیفه تیام و جپارف امروز مشخص شود.

به گفته‌ی مسئولان استقلال، قرار است تیام و جپارف امروز وراد پایتخت کشور عزیزمان ایران شوند تا وظیفه نهایی آبی‌های پایتخت جهت لیگ هجدهم مشخص شود. 

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | استقلال | قرارداد | مسئولان | استقلال | ظهر امروز | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz