از (برای مقایسه) تبریز انتظامی دستگیری

از (برای مقایسه): تبریز انتظامی دستگیری سلب آرامش دستگیری سارق نیروی انتظامی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ناکامی در آدم‌ربایی به‌دلیل مسدود شدن عابر بانک

پسر جوان که جهت بعد گرفتن طلب 80 میلیون تومانی از عمویش دو نفر از دوستانش را اجیر کرده بود، دیروز به اتهام آدم‌ربایی پای میز محاکمه ایستاد. مسدود شدن کارت عابرب

ناکامی در آدم‌ربایی به‌دلیل مسدود شدن عابر بانک

ناکامی در آدم ربایی به علت مسدود شدن عابر بانک

عبارات مهم : میلیون

پسر جوان که جهت بعد گرفتن طلب 80 میلیون تومانی از عمویش دو نفر از دوستانش را اجیر کرده بود، دیروز به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه ایستاد. مسدود شدن کارت عابربانک شاکی یک شب قبل از آدم ربایی موجب شد متهمان در اجرای نقشه ارزش ناکام بمانند.

به گزارش جام جم، در جلسه پیگیری به این پرونده که در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور یک قاضی مستشار برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

وی گفت: محمد 29 ساله متهم است سال گذشته جهت بعد گرفتن طلب 80 میلیون تومانی از عموی 57 ساله اش به نام اکبر، دو نفر از دوستانش به نام های مجید و حسین را جهت آدم ربایی اجیر کرد.

ناکامی در آدم‌ربایی به‌دلیل مسدود شدن عابر بانک

متهمان ولی در اجرای نقشه ارزش ناکام ماندند و نتوانستند پول را از اکبر بگیرند. اکنون با توجه به مدارک موجود در پرونده جهت محمد به اتهام معاونت در آدم ربایی و دزدی و جهت دو متهم دیگر به اتهام آدم ربایی و دزدی مقرون به آزار، اشد مجازات را می خواهم سپس اکبر روبه روی قضات ایستاد و در تشریح بلایی که سرش آمده بود گفت: سال هاست در میدان تره بار کار می کنم و حجره دار هستم. ساعت نزدیک 4 صبح بود که از منزل ام در خیابان پاسداران خارج شدم و به پارکینگ رفتم تا با خودرویم به محل کارم بروم ولی همان موقع دو مرد نقابدار روبه رویم ظاهر شدند.

آنها به زور مرا سوار یک ماشین کردند و دست و پایم را بستند. مردان نقابدار با ترساندن مجبورم کردند کارت عابر بانک و رمز آن را همراه گوشی گوشی و دستبند طلایی که همراه داشتم به آنها بدهم. آنها همچنین در بین راه به من آمپول بیهوشی تزریق و مرا داخل صندوق عقب زندانی کردند. مردان ناشناس بعد از ساعت ها مرا در خیابان رها کردند. به همین خاطر از آنها و برادرزاده ام که طراح این نقشه بود شکایت دارم.

پسر جوان که جهت بعد گرفتن طلب 80 میلیون تومانی از عمویش دو نفر از دوستانش را اجیر کرده بود، دیروز به اتهام آدم‌ربایی پای میز محاکمه ایستاد. مسدود شدن کارت عابرب

سپس مجید 24 ساله که از زندان به دادگاه انتقال یافته شده است بود به دفاع پرداخت .وی گفت: محمد را از قبل می شناختم. او به من گفته بود 80 میلیون تومان از عمویش طلب دارد. من هم جهت کمک به دوستم حاضر شدم در این ماجرا شرکت کنم. ساعت نزدیک 4 صبح بود که محمد، من و حسین را برابر در منزل عمویش برد.

من و حسین داخل پارکینگ منتظر اکبر ماندیم. هنگامی که اکبر به داخل پارکینگ آمد او را سوار ماشین کردیم و خواستیم کارت عابر بانکش را به ما بدهد. ما او را کتک نزدیم و ترساندن نکردیم. حتی در بین راه با اوخوش و بش کردیم و برایش صبحانه خریدیم. ولی حالا به دروغ حرف هایی را علیه ما مطرح می کند . وی ادامه داد: قرار بود ما کارت عابربانک اکبر را به محمد بدهیم تا دختر مورد علاقه محمد بتواند از طلافروشی 80 میلیون تومان طلا بخرد ولی کارت عابر بانک مسدود بود و نتوانستیم حتی یک ریال از کارت برداشت کنیم.

سپس حسین 30 ساله روبه روی قضات ایستاد و گفت: 12 سال بود محمد را می شناختم. هنگامی که با من درددل کرد قبول کردم جهت بعد گرفتن پول از عمویش به او کمک کنم. ولی نمی دانستنم عملی که انجام می دهم آدم ربایی هست. من عکاس و مستندساز هستم و زندگی آبرومندانه ای دارم. حالا هم با وثیقه آزاد شده است ام. از اشتباهی که مرتکب شده است ام پشیمانم و تقاضای بخشش دارم. من و مجید فکر می کردیم قرار است با تهدید، حق دوستمان را از عمویش بگیریم.

ناکامی در آدم‌ربایی به‌دلیل مسدود شدن عابر بانک

وی ادامه داد: باور کنید ما اکبر را کتک نزدیم. چون اکبر بشدت دچار استرس شده است بود، من یک آمپول آرامبخش از داروخانه تهیه و به او تزریق کردم. سپس برادرزاده اکبر به اتهام معاونت در آدم ربایی و دزدی درجایگاه خاص ایستاد.

وی گفت: من از 21 سالگی پیش عمویم کار می کردم. بارها از او خواسته بودم طلب 80 میلیون تومانی ام را به من بدهد ولی قبول نمی کرد. به همین خاطر جهت بعد گرفتن طلبم از دوستانم کمک گرفتم. قرار بود با کمک دختر مورد علاقه ام از کارت عابر بانک عمویم 80 میلیون تومان طلا بخرم ولی کارت عمویم شب قبل مسدود شده است بود و ما نتوانستیم هیچ پولی برداشت کنیم.

پسر جوان که جهت بعد گرفتن طلب 80 میلیون تومانی از عمویش دو نفر از دوستانش را اجیر کرده بود، دیروز به اتهام آدم‌ربایی پای میز محاکمه ایستاد. مسدود شدن کارت عابرب

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

واژه های کلیدی: میلیون | پارکینگ | آدم ربایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz